Český Moto Guzzi Club

Najstarší Moto Guzzi club v Čechách!

Ceský Moto Guzzi Club is fully registerd in Moto Guzzi manufacturer in Mandello del Lario.
Anno Domini 2003
Přátele a příznivci italské krasavice, promenující se v jedné stopě více než sto let. Český Moto Guzzi klub, ano, ten nejstarší v českých luzích a hájích v příštím roce oslaví dvacítku. To je sice na dohled, ale více na dohled je 23. Podzimní slet tradičně pořádaný na Moravě v campu Apollo. Klubové členstvo se usneslo, že využije tohoto setkání a připraví pro Vás věrné srazové kamarády a přátele nejen nový design, ale pokusí se navrátit do programu i trochu obveselení na úkor druhých. Připravili jsme jednu dovednostní soutěž! Vedle oblíbené vycházky kolem nejnižší rozhledny v Evropě do centra Lednice, je naplánována prohlídka vinných sklepů ve Valticích. Jako dárek nám majitelé VVS umožní nákup se slevou v místní vinařské stodole. Vše ostatní ponecháváme nedotčeno, jest to ověřeno časem a vaším zájmem. Cimbál a Rock and roll, burčák a tombola tvoří nadále kostru srazíku. Nachystali jsme nový design triček, originální je samolepka, k mání bude i srazové Cuvée od Valtických vinných sklepů.
Camp má nového majitele a bude na nás všech, abychom prokázali oprávněnost pořádat nadále v Apollu se vší pravděpodobností nejhezčí (a to jsme skromní) slet italského pokladu s orlem ve znaku.
Těšme se tedy od dnešního dne na víkend 23 – 25. září
Image

ČMGC je klub priaznivcov jazdy na motocykli MOTO GUZZI po Českej republike aj inde. Klub je registrovaný priamo u výrobcu MOTO GUZZI v Mandello del Lario.


Klub je registrovaný priamo u výrobcu MOTO GUZZI v Mandello del Lario.

Bol založený 10.6.2003 a združuje samých grázzlov (membro del club).

Klub pravidelne uskutočňuje stretnutie „Moravský zlet“, ktorý uzatvára sezónu v srdci Lednicko-valtického areálu, v raji vinárov.

Od svojho založenia je jeho štruktúra vedenia postavená na Osvietenskom absolutizme. Už sám pôvodný zakladateľ D.U.C.E. (kedysi Capo di tutti capi), v súčasnosti Doživotne Ustanovený Cesare Emperatore, pod vplyvom osvietenských myšlienok z mnohých európskych monarchií, presadil tento model. Bol presvedčený, že „blaho členov klubu môže pochádzať len od ich vodcu. A členovia si dobre uvedomovali, že je oveľa jednoduchšie a účinnejšie presvedčiť o nutnosti zmien jedného vodcu.

V súčasnosti má klub svoju Náčelníčku (capo donna), ktorá svojou celoživotnou činnosťou pre klub dokázala, že je predurčená k tomuto údelu. Na jej neobmedzenú moc majú zanedbateľný vplyv iba vybraní členovia klubu, označovaný ako „navrhovatelia“ (relatore per parere). Náčelníčka je rozhodnutá viesť klub v zhode s rozumom pre dobro všetkých členov. A to trebárs aj proti ich vôli. Náčelníčka považuje sebe sama len za „prvú služobníčku klubu“ (primo servitore del club).

Image
První kozí