Zasedalo vedení klubu (2021-02)

Zasedalo vedení klubu (2021-02)

Mezi organizace s dobrými výsledky se řadí i ČMGC.

K zhodnocení loňského roku se o tomto víkendu schází členové i členky ústředního výboru. Připraveni i nadále pokračovat v nastoupené cestě při plnění závazků a směrnic nejvyššího. Nyní je zapotřebí organizovat svou práci tak, aby byla motivována významnými událostmi letošního roku. Neustále zvyšovat péči o mladou motoristickou veřejnost, spolupracovat s vládními ale i stranickými organizacemi podél hlavních silničních, ba co více, i dálničních tahů.

Hlavní tíha letošní organizace, jak prozradil jeden ze členů ÚV, je příprava zájezdu ve stopách revolučního dělnického hnutí při malebném jezeře Lago di Como. Obnažit onu stoletou historii vykořisťování italských otců a matek, ponižující role u výrobních kapacit závodu, který sic produkuje jednu z ikon motoristického světa, leč za cenu krvavých mozolů dělnictva.

Celé členstvo je připraveno v roce stoletého výročí manifestovat za práva dělnic a dělníků fabriky Moto Guzzi a jako nejúčinnější agitaci považujeme předání zdravice u hlavního vchodu do závodu. Vždyť bez dělnictva by motocykly Moto Guzzi nebyly tím čím jsou. Bez dobrého osobního přístupu, nelze dosáhnouti pokroku.

Image
První kozí