demo

Členové a příznivci ...

Jelikož čtete tyto stránky, víte nebo tušíte, že Český Moto Guzzi Club (znovu) ožil.

Jsme parta nadšenců, přátel značky Moto Guzzi a motorek vůbec a spolu se zakladatelem clubu, jeho dlouholetým vedením a několika členy jsme se rozhodli clubové aktivity nově rozvinout. Myslíme si, nejstarší club příznivců této motocyklové značky v Čechách a na Moravě nesmí sedět v koutě!

Abychom však mohli dále pracovat na rozvíjení clubu, potřebujeme, aby za námi stála členská základna a obecně příznivci značky. Bez Vás členů a přátel by vlastně celý club neměl smysl. Nicméně, nemáme v této chvíli k dispozici ucelený seznam Vás členů a ani kontakty na Vás. 

Pokud tedy máte zájem podílet se na další činnosti clubu či se stát jen jeho podporovateli, ozvěte se prosím. Kontakty najdete na sociálních sítích a na těchto webových stránkách. Každého z Vás uvítáme a s každým se osobně dohodneme na jeho zapojení do činnosti clubu.

Pokud jste se v minulosti stali členy clubu, ale nechcete se dál na jeho činnosti podílet, není nic jednoduššího: na některý z uvedených kontaktů napište, že z clubu vystupujete, případně nedělejte nic; v tom i v tom případě Vás nadále nebudeme nijak kontaktovat a jako člena Vás nadále nebudeme evidovat.

Doufáme, že se s Vámi všemi, kdo čtete tyto stránky, ať již se členy či fanoušky, budeme dál setkávat čím dále častěji na klubových akcích, podzimním srazu či jen prostě na moto výletě.

Ciao Guzzisti!

Image
První kozí